На що ми дивимося, коли заходимо в незнайоме приміщення? Ні, не на стіни, стелю або оточення. На все це - пізніше. Перед усім ми звертаємо свою увагу на підлогу. Так, інстинктивно, несвідомо, адже будь-яка людина повинні бачити по чому йде. І підлогу ми оцінюємо завжди. Навіть самі того не помічаючи. Ну, так ми влаштовані.

Підлога - це не просто частина інтер'єру приміщення. Це - його початок, основа і фундамент, з якого починається все. Пол - це наріжний камінь будь-якого дизайну кімнати, залу або всієї будівлі. Без хорошої, правильної підлоги будь-яка, навіть сама геніальна архітектурна ідея може просто згаснути через необдуманість вибору.

Вибір підлогового покриття - це не тільки естетичний момент. Практична частина ще більше важлива. Для кожного приміщення є свій матеріал, практичний і оптимальний. Головне - правильний підбір. Оптимально це робити на стадії планування. Використовуйте всі технічні переваги, яке може дати підлогове покриття. Не забуваємо про безпеку.

Підлогове покриття може утеплити приміщення, підвищити його звукоізоляцію, зробити герметичним, взяти участь в терморегуляції, допомогти позбутися пилу. Хороша підлога - це перш за все здоров'я тих, хто по будет по ній ходити. Зменшити навантаження на спину, запобігти алергії, і при цьому залишатися практичною і довговічною - є безліч варіантів на всі випадки.

Технології не стоять на місці. Побачити м'який ковролін в ресторані - вже буденно. Довговічний лінолеум з вишуканим малюнком - норма. Спортивні покриття вже не коштують як літак і цілком доступні для пересічного споживача. Каучук, майже вічний або теплий вініл - тут вибирати вам. Для будинку, дитячої кімнати, готелю, стадіону або офісу - є на всі потреби. Навіть спеціальні матеріали для медичної сфери.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити підлогове покриття. Але є дуже багато нюансів і деталей. Завжди консультуйтесь з фахівцями. Не завжди можна встежити за тонкощами і врахувати всі технічні моменти. Професійна консультація на всіх етапах роботи - це дуже важливо. Як для гаманця, так і для здоров'я. Не бійтесь питати.

Ми займаємося підлогами може і не так давно, але вміємо і любимо це робити. Підібрати оптимальний тип, доставити, провести монтаж - у нас це виходить. Наш асортимент - чималенький, і постійно розширюється. Список задоволених клієнтів різноманітний - від фіз.осіб до будівельних компаній. Якщо вам щось потрібно - ми завжди можемо швидко це привезти. Своя власна логістична служба - це зручно, і наш дуже великий козир. Особливо зараз.

Інтер'єр вашого будинку, ресторану або офісу - це відображення ваших ідей, думок і бачення світу. Ми не можемо його змінити, та й не потрібно. Це ваше. А ось хорошу підлогу зробити ми можемо. Звертайтеся!